Pre-sales

Pre-sales podpora pro B2B obchod

Nemarněte svojí kapacitou na oslovování tisíců kontaktů. Neplýtvejte svým časem ani časem svých zaměstnanců. V Lead Magnetu Vám připravíme nejen kvalifikované databáze relevantních osob a firem pro B2B obchod, ale také Vaším jménem navážeme prvotní kontakt. Vám už předáme „hot leads“, se kterými stojí za to komunikovat dál. Nabízíme komplexní zajištění pre-sales podpory.

Co pre-sales podpora znamená?

Pre-sales zahrnuje aktivity, které předchází samotnému uzavření obchodu. V rámci naší pre-sales podpory pro Vás budeme vyhledávat kontakty, vyhodnocovat leady, provedeme průzkum trhu, připravíme scripty pro oslovování (mailingové kampaně či oslovování přes sociální sítě) a to není zdaleka vše.

Úspora času a zdrojů

Nechceme, aby naši klienti vyhazovali peníze oknem. Místo toho, aby jejich sales oddělení trávilo X hodin navoláváním a obepisováním „studených“ kontaktů, se může věnovat čistě obchodu. Stačí jen zefektivnit získávání leadů, tzv. lead generation. V Lead Magnet připravíme databázi relevantních kontaktů, dopadové stránky a rozjedeme kampaně, u kterých máme z praxe vyzkoušené, že fungují.

Chcete, aby za Vás pre-sales dělal někdo jiný?

Hoří to?

Pak nám napište, s čím přesně Vám můžeme pomoci a ještě tentýž pracovní den se s Vámi spojíme.


+420 721 555 780
Contact form - Služby - Poptat služby