Služby

Pomůžeme Vám získat klienty

Jsme digitální agentura nabízející komplexní služby v oblasti online marketingu s hlavním zaměřením na spolupráci s tuzemskými 
i zahraničními B2B společnostmi.

Potřebujete pomoci s celou marketingovou strategií a její exekutivou nebo např. pouze 
s PPC kampaněmi či Linkedinem? Spolupráci maximálně přizpůsobíme na míru Vašim potřebám.
digitální agentura

01Digitální marketing

Výkonnostní marketing (PPC reklama)

Nastavíme efektivní PPC kampaně na Google Ads, Sklik, Meta (Facebook, Instagram), Linkedin a dalších sítích se silným zaměřením na získání leadů.

Obsah a SEO marketing

Vytvoříme obsahovou a komunikační strategii, kterou naplníme obsahem včetně článků na blog a e-booků.

Správa sociálních sítí

Postaráme se o publikaci a propagaci na všech sociálních sítích, zejména pak na Linkedinu.

02Pre-sales

Segmentace trhu

Vyhledáme potenciální zákazníky a společnosti a vytvoříme kvalifikovanou databázi na míru pro přímé cílené oslovení obchodním oddělením.

B2B obchod – pre-sales podpora

Vhodné kontakty oslovíme jménem klienta a následné 'hot leads' předáme obchodnímu týmu klienta v reálném čase. Poskytujeme komplexní možnost zajištění pre-sales.

Growth hacking

Za využití taktik digitálního marketingu, které jsou nenáročné na zdroje i náklady, napomůžeme růstu, prodeji produktů i rozšíření povědomí.

03Lead management

Lead generation

Vytvoříme a realizujeme kampaně pro dlouhodobé generování nových relevantních a kvalitních obchodních příležitostí a postaráme se o jejich následnou správu.

Lead nurturing

Nastavíme strategii a flow pro získání prospektů a následnou (polo)automatizovanou komunikaci až do fáze marketingově kvalifikovaného leadu.

Account based marketing 

Account-based marketing zahrnuje kampaně s cíleným zaměřením na konkrétní společnosti. Zajistíme komplexní služby od vyhledání cílových společností, přes nastavení strategie, až po realizaci kampaní.

04Další digitální služby

Tvorba webů a landing pages 

Navrhneme a vytvoříme konverzní landing pages pro získávání kvalitních leadů a prospektů. Úpravy provádíme na základě CRO přístupu a dat získaných A/B testováním.

Grafické práce a B2B web design

Postaráme se o branding, kreativu i tvorbu grafických podkladů. Zaměřujeme se jak na digitální marketing, tak na merkantilní tiskoviny a merchandise.

E-mailing

Pomocí kvalitních e-mailingových nástrojů vytvoříme v rámci komunikační flow akviziční i retenční kampaně s nadprůměrnou open rate i response rate.

05Strategie a konzultace

Marketingová strategie

Vytvoříme a nastavíme komplexní marketingovou strategii se zaměřením na generování leadů, včetně komunikační a brandové strategie.

Supervize a marketingová podpora

Zkonzultujeme s Vámi připravované lead generation kampaně. Zkontrolujeme a dohlédneme na strategii, procesy, funnely i již běžící kampaně.

Brand Sprint

V rámci tříhodinového workshopu Vám pomůžeme nastavit pevné základy Vaší značky, vytyčit její hodnoty a sjednotit komunikaci napříč jednotlivými kanály.

06Konzultace a workshopy

Brand Sprint

V rámci tříhodinového workshopu Vám pomůžeme nastavit pevné základy Vaší značky, vytyčit její hodnoty a sjednotit komunikaci napříč jednotlivými kanály.

Supervize a marketingová podpora

Zkonzultujeme s Vámi připravované lead generation kampaně. Zkontrolujeme a dohlédneme na strategii, procesy, funnely i již běžící kampaně.

Marketingová strategie

Vytvoříme a nastavíme komplexní marketingovou strategii se zaměřením na generování leadů, včetně komunikační a brandové strategie.

06Automatizace, implementace

Pipedrive

Posuňte svoje podnikání s Pipedrive – top CRM systémem současnosti. Toto CRM Vám přinese přehlednou organizaci kontaktů, efektivní správu obchodních příležitostí a automatizaci procesů, což Vám umožní soustředit se na to nejdůležitější – růst Vaší firmy. Vyberte si Lead Magnet, abyste získali osobní přístup, odbornou podporu a na míru šité řešení, které z maximálně využije […]

AI pro B2B

Nabízíme implementaci AI B2B řešení na klíč, které optimalizují vaše operace, zvyšují efektivitu a otevírají nové možnosti pro růst a inovace ve vaší B2B firmě. Spolupracujte s námi a objevte, jak naše expertní služby mohou transformovat vaše strategie a výsledky a jak nezůstat s AI pozadu.

Automatizace marketingu

Specializujeme automatizace marketingu prostřednictvím low-code/no-code řešení s využitím platformy Make nebo CRM Pipedrive. Vylepšujeme obchodní procesy, šetříme čas týmu a zvyšujeme tak produktivitu. Spoluprací s Lead Magnetem budou vaše podnikové operace a postupy efektivnější a hlavně flexibilnější. Nudnou a zbytečnou manuální práce nahradí spolehlivá technologie.

Jsme digitální agentura i pro Vás?

Napište, s čím Vám může Lead Magnet pomoci a ještě tentýž pracovní den se s Vámi spojíme. 

Následně se pobavíme o tom, jak Vám můžeme pomoci s plněním Vašich marketingových a obchodních cílů.

Úvodní konzultaci Vám rádi poskytneme bezplatně a nezávazně. 
Contact form - Služby - Poptat služby