Digitální marketing

Obsah a SEO marketing

Oslovte svým obsahem a SEO marketingem správné publikum. Uhoďte hřebíček na hlavičku s vhodným tématem a ideálně v ten pravý čas.  Na základě hlavních cílových skupin, které si společně vytyčíme, pro Vás v Lead Magnetu navrhneme vhodnou komunikační a SEO marketingovou strategii, kterou následně naplníme obsahem. Stejně tak se postaráme i o veškerou publikaci či placenou propagaci obsahu.

Audit SEO a obsahu

Máte návštěvnost, ale nemáte konverze? Nebo Vám chybí i ta návštěvnost? Vaše klíčová slova možná necílí na správné cílové skupiny a Vy vyhazujete své peníze na marketing oknem. Nebo je chyba jinde – to společně zjistíme.

Analýza klíčových slov

Zabráníme tomu, aby Váš web zaplavila balastní klíčová slova, která Vám nepřinesou prodeje. Místo toho najdeme ta, která jsou relevantní pro segmenty Vašich klientů a která cílí na Vaše publikum v různých fázích nákupního procesu.

Tvorba obsahu

Dokážeme pracovat jak s obsahem, který již máte připravený, tak jsme schopni celý obsah vytvořit — ať už se jedná o textové a grafické podklady, či fotky.

SEO marketing optimalizace

Homepage, blog, produktové stránky, aktuality… to vše si zaslouží SEO optimalizaci, když už za to platíte, nemáme pravdu? Vaše zákazníky přilákáme na relevantní klíčová slova a šikovným prolinkováním provedeme celým webem.

Pro naše klienty realizujeme obsahové a SEO aktivity

Potřebujete nastartovat obsah a optimalizovat SEO?

Dejte nám vědět.

Ozvěte se ohledně  ještě tentýž pracovní den se s Vámi spojíme.


+420 721 555 780
Contact form - Služby - Poptat služby