Implementace, automatizace

Pipedrive

Posuňte svoje podnikání s Pipedrive – top CRM systémem současnosti. Toto CRM Vám přinese přehlednou organizaci kontaktů, efektivní správu obchodních příležitostí a automatizaci procesů, což Vám umožní soustředit se na to nejdůležitější – růst Vaší firmy. Vyberte si Lead Magnet, abyste získali osobní přístup, odbornou podporu a na míru šité řešení, které z maximálně využije potenciál Pipedrive. Sami systém používáme nejen při lead generation a díky naší expertize a zkušenostem z B2B posuneme Vaše obchodní procesy na novou úroveň.

Základní implementace

Jako certifikovaný Premier Partner Pipedrive, nabízíme komplexní implementaci. Ať již přecházíte z jiného CRM systému, Excelu, nebo začínáte s CRM poprvé, naše služby jsou šité přímo na míru vašim potřebám. Výstupem je připravené a strukturované prostředí, workshop a školení, propojení systémů, tvorba až 5 automatizací, dashboardu a nativní integrace.

Pokročilá implementace

Nad rámec základní implementace přidáme tvorbu až 20 automatizací, dashboardy pro každého uživatele, integrace formou Make/Zapier a pokročilé školení pro všechny uživatele. Zároveň pokročilé školení pro všechny advanced funkcionality, možnost programování chatbota s přímou integrací a pomoc s nasazením a vyhodnocením měřících nástrojů pro web.

Zákaznická podpora

Vyberte si zákaznickou podporu pro CRM dle Vašich preferencí. Jako certifikovaný Premier Partner nabízíme podporu jak čistě e-mailovou, tak přednostní podporu telefonickou a řešení ticketů v reálném čase i mimo standardní pracovní dobu. Pro detailnější info k možnostem podpory nám pište na pipedrive@leadmagnet.cz

Chcete pořádné CRM?

Implementujte s námi Pipedrive!

Rádi Vás provedeme implementací a zajistíme prémiovou podporu.


+420 721 555 780
Contact form - Služby - Poptat služby