Strategie a konzultace

Supervize a marketingová podpora

Myslíte si, že máte svůj B2B marketing dobře nastavený, ale potřebujete, aby Vám na to někdo „hodil očko“? Zkonzultujeme s Vámi připravované lead generation kampaně. Zkontrolujeme nastavené marketingové strategie a dohlédneme na procesy, funnely i již běžící kampaně. Lead Magnet marketingová podpora bude vaší pravou rukou.

Marketingová podpora a B2B marketingové konzultace

  • Malé a střední podniky, které nemají dostatečný interní marketingový tým, často potřebují externí konzultanty pro strategické směřování a optimalizaci marketingových aktivit.
  • Nové firmy na trhu ocení naše know-how pro vytvoření efektivního marketingového plánu a získání konkurenční výhody.
  • Firmy s komplexními marketingovými potřebami toho mají někdy tolik, že ocení externí supervizi, aby se ve svých aktivitách neztratily.
  • Firmy působící ve velmi konkurenčním prostředí mají někdy problém vyniknout. V takovém případě se hodí názor odborníka zvenčí, který pomůže identifikovat unikátní způsoby pro oslovení potenciálních klientů.
  • Firmy expandující na nové trhy potřebují znalost „domorodců“. Nejednou nás oslovily zahraniční firmy, abychom jim pomohli uřídit marketing v českých vodách. Takovou pomocnou ruku samozřejmě rádi nabídneme.
Konzultace B2B marketingu pro naše klienty

Potřebujete zpětnou vazbu k Vašemu marketingu?

Poskytneme ji.

Stačí se ozvat, ještě tentýž pracovní den se s Vámi spojíme.


+420 721 555 780
Contact form - Služby - Poptat služby