Lead management

Account based marketing 

Buďte ve svých marketingových aktivitách opravdu (ale opravdu) efektivní a nepodceňujte sílu disciplíny account based marketing. Tato B2B marketingová strategie se stále drží na výsluní zájmu (nejen) světových marketérů. Account-based marketing zahrnuje kampaně s cíleným zaměřením na konkrétní společnosti a co do návratnosti investic patří k těm vůbec nejefektivnějším. V Lead Magnetu vám pomůžeme být marketingově efektivní.

Co pro Vás uděláme?

Zajistíme komplexní služby od vyhledávání cílových společností, přes nastavení strategie, až po realizaci kampaní.

V B2B marketingu nejde o kvantitu, ale o kvalitu. Zatímco v B2C marketingu se často (ne vždy) soustředíte na oslovení co nejširšího publika, v B2B přebíráte hrách od popela.

Proč je account based marketing „svatý grál“ B2B marketingu?

V rámci B2B reklamy se zaměřujeme na užší, ale úzce profilovanou skupinu potenciálních klientů, protože, co si budeme povídat, v B2B marketingu je cílová skupina potenciálních klientů o dost omezenější než v B2C. Na druhou stranu k dosažení kýžených obchodních výsledků stačí v B2B zpravidla o dost méně prodejů. A proto je správné zacílení klíčové.

Komu se account-based marketing vyplatí?

Account based marketing je relevantní zejména pro firmy s vyšší hodnotou opportunity. SaaS firma, která prodává služby či produkty za jednotky dolarů měsíčně, z account-based marketingu skákat nadšením nebude. Naopak pokud je cena Vaší opportunity vysoká, na account-based marketing byste se měli rozhodně zaměřit.

Account based marketing marketing jsme zajišťovali třeba pro

Potřebujete pomoci s account based marketingem?

Stačí nám dát vědět!

Napište nám, co vás trápí v oblasti account based marketing a mrkneme se na to spolu.


+420 721 555 780
Contact form - Služby - Poptat služby