Další digitální služby

E-mailing

Nepodceňujte sílu dobře napsaného e-mailu. Pomocí kvalitních e-mailingových nástrojů pro Vás v Lead Magnetu vytvoříme akviziční i retenční emailing kampaně s nadprůměrnou open rate i response rate.

Akviziční kampaně

Hlavně lidsky. Prozradíme Vám tajemství – Vaši zákazníci nejsou zvědaví na navoněné e-maily nabušené sales výzvami a marketingovými floskulemi. Vašim obchodníkům a managementu připravíme e-maily, které budou mít ten správný tone of voice.

Newslettery

Vyšperkujeme e-maily a newslettery, které přitáhnou pozornost Vaší cílové skupiny a zastihnou ji v každé fázi marketingového trychtýře.

Automatizované scénáře

Pochytejte nové leady v e-mailingových kampaních, které běží samy. Připravíme Vám mailflows pro pokročilé scénáře a onboarding nových leadů na webu.

Transakční e-maily

Transakcí to nekončí. Pokud nechcete příležitost k úspěšné konverzi či dlouhodobý obchodní vztah zazdít neumělou (nebo vůbec žádnou) reakcí, chce to ten správný e-mail, který ukáže Váš zájem. Ušetříme Vám čas i peníze a připravíme Vám automatizované e-maily, které se odešlou sami na základě vyplněných formulářů, realizovaných transakcí apod.

Chcete rozesílat e-maily, které adresáti budou chtít číst?

Hoří to?

Pak nám napište, s čím přesně Vám můžeme pomoci a ještě tentýž pracovní den se s Vámi spojíme.


+420 721 555 780
Contact form - Služby - Poptat služby