Další digitální služby

Grafické práce a B2B web design

Šaty dělají člověka a vizuální marketing je zkrátka a dobře nedílnou součástí Vaší prezentace. V Lead Magnetu se postaráme o branding, B2B web design, kreativu i tvorbu grafických podkladů. Zaměřujeme se jak na digitální marketing, tak na merkantilní tiskoviny a merchandise.

Návrhy webů a LPs

Nadesignujeme přehledné webové stránky a landing pages s vychytaným vzhledem i obsahem, které padnou do oka vašim potenciálním klientům, aneb marketingovou hantýrkou řečeno – budou UX, UI a CRO friendly.

Marketingové materiály

Dejte o sobě vědět v online i offline světě. Vytvoříme pro Vás vizuálně vymazlené prezentace pro veřejná vystoupení, webináře nebo setkávání s klienty. Nadesignujeme bannerové reklamy pro online reklamní kampaně. Připravíme libovolné tištěné materiály, jako jsou letáky, brožury, vizitky nebo katalogy.

Vizuální identita

Ať to nějak vypadá. Váš brand si vezmeme graficky do parády. Od loga, přes brandové barvy až po fonty. Dále pro Vás vytvoříme grafické prvky, ilustrace a ikony, které zdůrazní důležité aspekty Vaší značky nebo produktů. A aby bylo ve všem jasno, vybavíme Vás detailním brandmanuálem.

Merchandise

Když chcete dát svým klientům o svátcích něco krapet originálnějšího než obligátní kalendář, vymyslíme společně vytuněný firemní merch. Od grafického návrhu po realizaci.

Brandové fotografie

Fotky z fotobank patří do marketingového pravěku. Pokud se chcete odlišit od konkurence, chce to mít brandové fotky vlastní. Využijete je nejen na svém webu, ale i na sociálních sítích.

Chcete zanechat skvělý dojem?

Hoří to?

Pak nám napište, s čím přesně Vám můžeme pomoci a ještě tentýž pracovní den se s Vámi spojíme.


+420 721 555 780
Contact form - Služby - Poptat služby