Pre-sales

Growth hacking

„Firmu vidím velikou, jejíž sláva hvězd se bude dotýkat…“ aneb Jak elegantněji říct, že Vám v Lead Magnetu pomůžeme raketově růst? Naším revírem je B2B marketing a naší velkou vášní je growth hacking, hledání nových a netradičních metod a způsobů, jak dát o Vaší firmě a produktu vědět světu.

Pro start-up i zajetý byznys

Pojem spjatý se Silicon Valley, kde spatřil světlo světa v roce 2010. Velká koncentrace nejrůznějších více či méně nadějných start-upů a obrovská konkurence zkrátka vyžadovala notnou dávku kreativity a řešení, která nestojí milióny. Growth hacking označuje tedy nejen nekonvenční metody sebeprezentace, ale také marketingové aktivity, které jsou velmi efektivní. Z praxe můžeme říct, že je ocení nejen start-upy, ale i zajeté firmy, které potřebují svěží vítr do plachet.

Jaké jsou strategie growth hackingu?

Growth hacking je velmi specifickou disciplínou, která vyžaduje nadhled a „outside the box“ myšlení. Klíčové je vytvořit sladěný koktejl veškerých relevantních aktivit, marketingových platforem a komunikačních nástrojů. Může prosakovat do všech polí marketingu, obecně se ale nejvíce uplatní při tvorbě obsahu, v reklamě a v produktovém marketingu.

Pomáháme klientům s růstem

Chcete pomoci hacknout svůj růst?

Jsme tu.

Napište nám a ještě tentýž pracovní den se s Vámi spojíme abychom probrali možnosti.


+420 721 555 780
Contact form - Služby - Poptat služby