Blog

Lead Magnet je prémiový partner pro CRM Pipedrive

14. května 2024Blanka Chocová

Máme pro vás žhavou novinku z Lead Magnetu. Stali jsme se prémiovým dodavatelem CRM Pipedrive. To znamená, že vám aktuálně můžeme pomoci pod jednou střechou spravovat prodeje a leady a zároveň zautomatizovat celý obchodní proces.

Výhoda č. 1: Automatizace lead management

Leady a lead generation jsou naše vášeň, to asi není žádné tajemství. Rádi generujeme nové, hledáme a nacházíme inovativní cesty, jak je získat, pečujeme o ty stávající a pak vám je pěkně předehřáté předáváme ke zpracování. Díky CRM Pipedrive a jeho automatizovaným prodejním konverzacím můžete mít námi předané leady 100% pod kontrolou – nezmeškáte žádnou navazující aktivitu.

Výhoda č. 2: Analýzy, prognózy a pokročilé metriky

To, jestli váš prodejní funnel funguje tak, jak má, zjistíte díky Pipedrive nástrojům pro prognózy, prodejním reportům a v neposlední řadě i díky pokročilým metrikám. Přístup k relevantním datům v reálném čase pomůže nejen analyzovat zpětně, ale také predikovat.

Výhoda č. 3: Integrace s oblíbenými appkami je easy peasy

Proč se nám v Lead Magnetu CRM Pipedrive fakt líbí? Nabízí snadnou integraci s aplikacemi, které už používáte. Sami máme v týmu srdcovky, kterých bychom se neradi vzdávali, protože jejich prostřednictvím komunikujeme a leccos sdílíme už nějaký ten pátek. Takže chápeme citové vazby k appkám, jako je Slack, Asana, Google Workspace, Zoom atd. Pipedrive snadno propojíte s oblíbeným softwarem a to je fajn.

Jsme partner pro CRM Pipedrive

To by bylo k Pipedrive. Ale jakou roli v tom hrajeme my, Lead Magnet? Jsme Premier Partner Pipedrive, což znamená, že vám pomůžeme odhalit a fakticky využít plný potenciál tohoto CRM systému v rámci vašeho byznysu. Variant spolupráce je celá řada, a proto doporučujeme napsat/zavolat a pobavit se přímo o tom, co hledáte a potřebujete. Ale abychom nemluvili naprázdno, dáme vám pár spoilerů.

  • Buď můžeme „pouze“ překlopit váš stávající obchodní model do CRM Pipedrive, vytvořit strukturu pro správu leadů a prodejních procesů a otevřít vám nové možnosti pro upsell. Toto řešení doporučujeme menším nebo „nenáročným“ týmům…
  • … nebo vám můžeme předat i značnou dávku know-how a na bázi individuálních konzultací vyladit řešení na míru. V rámci této spolupráce společně najdeme nejefektivnější Pipedrive setup přímo pro váš byznys a navíc poskytneme školení jednotlivců i celých týmů.

Více se dozvíte přímo na speciální page, nebo rovnou při osobní konzultaci. Hledáte CRM na míru vašemu podnikání? Je jedno, jestli potřebujete něco lepšího, než teď máte, nebo začínáte úplně od píky. Napište na pipedrive@leadmagnet.cz a nebo rovnou zavolejte.

Sdílet článek:
Blanka Chocová

Autorem článku je Blanka Chocová

Copywriter & Social Media Specialist
LinkedIn
Blanka je naše copywriterka. Jejím revírem jsou sociální sítě, blogy a webové stránky. Poradí si s textací reklamy na Linkedin i obsáhlým e-bookem.