O nás

Jsme specialisté na B2B prostředí

Na začátku, v roce 2018, byl Jindra, jeho konzultační brand a 12 let zkušeností z B2B marketingu a managementu.

Dnes, tedy o 4 roky později, je z Lead Magnetu tým zkušených marketérů a specialistů, který nabízí komplexní služby v oblasti digitálního B2B marketingu se zaměřením zejména na generování leadů.

Ke klientům přistupujeme
individuálně

Moc dobře víme, že co může fungovat pro klienta A, nemusí fungovat pro klienta B. Nesázíme na žádné univerzální návody, a strategie tak vymýšlíme pro každého klienta na míru, držíme se ale svých osvědčených postupů a zkušeností.

Jsme agilní

Klientovi se snažíme poskytnout dostatek volnosti, a tak jej nikdy nesvazujeme žádnými závazky či smlouvami. Po každém kroku se tak klient může rozhodnout, jak (a jestli vůbec) bude spolupráce pokračovat dál. Nás zase tento způsob motivuje ke stálým výkonům, kterými si naši spolupráci hájíme.

Jsme flexibilní

Ve způsobu spolupráce jsme maximálně flexibilní. Ať už klient vyžaduje pouze určité spektrum služeb nebo full-service, jsme otevření všem variantám spolupráce. A nebojíme se ani spolupráce s in-house týmem klienta či externí agenturou.

Klientům vycházíme vždy vstříc

A to ať už se jedná o cokoliv. Přizpůsobíme se interním procesům klienta, požadovanému způsobu spolupráce, nebráníme se ani používání preferovaných softwarů a vždy se snažíme maximálně vyhovět kritériím pro výstupy spolupráce.

Členové týmu

Jindra Jíra

FOUNDER & CHIEF STRATEGIST

Linkedin
Míša Zákopčaníková

Account Manager

Linkedin
Antonín Šebík

Performance Specialist

Linkedin
Blanka Chocová

Copywriter&Social Media Specialist

Linkedin
Jana Nováková

Data&Controlling Specialist

Aleš Nehněvajsa

Graphic Designer

Linkedin
Karin Luongová

Marketing Specialist

Linkedin
Lenka Čeřovská

Data Specialist

Lucka Bačkovská

Data Specialist

Michal Jeník

Marketing Specialist

Linkedin
Aleš Sýkora

Web Developer

Linkedin
Alex Kadlecová

Marketing Specialist

Linkedin

Volné pozice

 Pokud Vás láká práce v B2B prostředí, pošlete své CV a krátkou zprávu o tom, proč byste se chtěli stát součástí Lead Magnetu na
jindra@leadmagnet.cz